Studio Jsem OK

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

O mně

Jmenuji se Naďa Štefková, výživovému poradenství se věnuji profesně více než 5 let, ovšem zdravé výživě a pohybu téměř celý život. Začínala jsem se sportovní gymnastikou, později jsem vrcholově provozovala skoky na trampolíně.
Když jsem ukončila sportovní kariéru, věnovala jsem se trenérské činnosti. Nikdy jsem netrpěla výraznou nadváhou, vždy mě zajímalo, co jím a kondice pro mě byla a stále je velmi důležitá. Dnes provozuji pohyb rekreačně, ráda plavu, jezdím na kole, v zimě na běžkách, velkou zálibou se stala chůze s holemi. Pro výuku nordic walking mám instruktorské oprávnění, objevila jsem v tomto sportu skvělého pomocníka, kdy za relativně krátkou dobu můžete pro sebe něco efektivně udělat a navíc bez velkých finančních nákladů a v přírodě.
Pohyb považuji za nedílnou součást svého života a zdravého životního stylu vůbec. Vždy jsem byla zaměřená na individuální sporty. Veřejné posilovny, fit centra a početná hromadná cvičení mě nikdy nelákaly. Proto ani pohybové aktivity mého Studia nejsou masovou záležitostí. Zapojit se může každý, kdo chce na své kondici pracovat. Stravovací plán přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem, ať je Vám 20 nebo nad 60 let. Mým cílem je pomáhat lidem, kteří chtějí být aktivní do vysokého věku. Pokud se s tímto cílem ztotožňujete,
udělejte první krok a nebojte se znát svůj výsledek.

Partnerské weby: Práce z domova

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky